Úvod > Obec > Aktuality > Hasičský zájezd

Hasičský zájezd

1.8.2015

Nastaly doby letních dovolených a výletů a tak ani naši hasiči nezaspali a vydali se na tradiční hasičský zájezd. Letos jsme v sobotu 1.8.2015 vyjeli směrem na Moravu a první zastávka byla v historickém městě Štramberk. Dominantou města je hrad Štramberk s gotickou věží Trúbou, na kterou zájemci mohli vyšplhat a pokochat se výhledem do okolí. Dalšími lákavými místa zde byla rozhledna na Bílé hoře a také jeskyně Šipka, která byla prvními lidmi obývána již více než před 32 000 lety. Poté následovala obec Hukvaldy. Zde bylo možno si prohlédnout hrad, který je jeden z nejmohutnějších na Moravě nebo rodný dům skladatele Leoše Janáčka. Poslední zastávkou zájezdu bylo město Kopřivnice, kde byla možnost zhlédnout výstavu automobilů-veteránů ve zdejším muzeu. Poté jsme se společně vyfotili a vydali se směrem domov. Více ve fotogalerii.