Úvod > Obec > Aktuality > Hasičký zájezd 2017

Hasičký zájezd 2017

2.9.2017

V sobotu 2.9. 2017 se jako každý rok pořádal hasičský zájezd, tentokrát směrem jižní Morava. Odjezd z autobusových zastávek byl již v 6:00 a mohlo se vyrazit. Prvním cílem nám byl zámek ve Valticích, kde jsme absolvovali prohlídku reprezentačních sálů a pokojů a poté následoval rozchod, při kterém něktěří z nás namířili do zámecké zahrady, konírny, bylinkové záhrádky nebo si prohlédli valtické náměstíčko. Poté jsme se přesunuli do lednického areálu, který je význačný i tím, že spadá pod seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Zde si každý z nás mohl vybrat program dle vlastního výběru, Lednice toho nabízí tolik, že by se zde dal strávit klidně celý den -k prohlídce lákal zámek, zámecké zahrady, monumentální minaret nebo Janův hrad. Tyto atrakce se daly absolvovat pěšky, na lodičce nebo koňským povozem. Opravdu každý si zde přišel na své. Po cestě nazpět jsme se stavili ještě na večeři v Brně a poté náš autobus vyrazil směrem domů do Chrastavce. Foto ze zájezdu zde.

IMG_20170902_185134.jpg