Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka

10.1.2015

Letos proběhl již 15.ročník Tříkrálové sbírky a i tento rok byl velmi úspěšný. Oblastní charitě v Poličce se podařilo vybrat celkem 626 097 Kč a k této částce dopomohli i občané Chrastavce. V obci se podařilo vybrat celkem 6 895 Kč, z toho 4 830 Kč věnovali občané z Chrastavce a 2 065 Kč obyvatelé Půlpecna.

Letošní záměr sbírky je vcelku široký, peníze poputují na částečné pokrytí domácí hospicové péče, přispějí na zakoupení automobilu pro domácí hospicovou péči, částečně pokryjí náklady na službu Občanské poradny, přímo pomohou sociálně slabším v místě působení OCH Polička a přispějí i na projekty Adopce na dálku.

Více informací naleznete na http://policka.charita.cz/trikralova-sbirka/tks-2015/ nebo na obecní vývěsce v Chrastavci. Více také ve fotogalerii. Tímto bychom rádi poděkovali občanům naše obce, že bohatě přispěli do Tříkralové sbírky a pomohou tak těm, kteří naši pomoc potřebují.