Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na výstavu informačních panelů projektu ,,Löw-Beerovy vily".

Pozvánka na výstavu informačních panelů projektu ,,Löw-Beerovy vily".

Vážení občané,

Obecní úřad v Chrastavci Vás srdečně zve dne 10.10.2014 v době od 15:00 hod. –  18:00 hod. na putovní výstavu informačních panelů projektu „ Löw-Beerovy vily“, která se koná v obci Půlpecen č.p. 14 ( společné prostory Löw-Beerovy vily). Informace  ohledně jmenovaného projektu Vám podá starosta obce – Zdeněk Kadlec. Cílem společného projektu MAS Svitava  - obce Chrastavec a MAS Boskovicka Plus - městyse Svitávky, je zachování historických materiálů, zveřejnění a publicita unikátních památek našeho regionu , které nám zanechal podnikatelský rod Löw-Beerů. Výstavu si budou moci zájemci prohlédnout do 31.10.2014, a to po telefonické domluvě s panem Zdeňkem Kadlecem, starostou obce (mobil 734 489 457).

Těšíme se na Vaši návštěvu

OÚ Chrastavec