Úvod > Obec > Aktuality > Místní hasiči slaví historický úspěch

Místní hasiči slaví historický úspěch

V sobotu 27.9. se na hřišti v Sádku u Poličky konal poslední závod Okresní ligy Svitavska v požárním útoku. Hasiči z Chrastavce přijeli na tento závod hájit průběžné vedení v okresní lize a bojovat o celkové prvenství. Tento úkol se hasičům podařilo splnit a výsledkem je vítězství v celkovém hodnocení Okresní ligy Svitavska.

Hasiči ovšem běhají na dvou frontách a reprezentují obec i ve Velké ceně okresu Blansko. I tam se jim vedlo a v konečném hodnocení obsadili krásné 5. místo.

Tým hasičů letos běhal v tomto složení: trenér - Vladimír Ducháček z Bohuňova, závodníci - Pavel Ducháček, Martin Šudoma, Tomáš Janík, Milan Janík, Michal Albl, Jakub Šudoma, David Kilian, Vojtěch Šašek a Radim Hrdlička.

V sobotu 11.10. se koná v Letohradě ,,SUPERPOHÁR HEJTMANA PARDUBICKÉHO KRAJE", kde budou domácí hasiči zastupovat okres Svitavy.