Úvod > Obec > Aktuality > Formulář ke stažení před očkováním proti COVID-19

Formulář ke stažení před očkováním proti COVID-19

Níže naleznete formulář, který si můžete stáhnout, vytisknout a vyplnit ještě předtím, než pojedete k očkování proti nemoci COVID-19. Naleznete zde i pokyny z očkovacího centra.

Vážení zájemci o očkování proti covid-19, pod tímto příspěvkem najdete formulář (dotazník), který slouží lékaři ke zhodnocení okolností vašeho zdravotního stavu. Jedná se o administrativní záležitost, která zabere pouze pár minut, ovšem především urychlí proces v samotném očkovacím centru. Z prvních dní jsme vypozorovali, že právě vyplňování těchto dotazníků až na místě nejvíce zpomaluje provoz centra.

Proto prosíme o předvyplnění již v pohodlí domova. V ideálním případě dokument tiskněte oboustranně (stačí černobíle), nebojte se případně někomu z rodiny zavolat a požádat jej o pomoc nebo se zastavte na obecním úřadě, kde Vám pomůžeme s tiskem či vyplněním tohoto formuláře. Zdravotnickému personálu v očkovacím centru by tento krok výrazně pomohl. Moc děkujeme.