Úvod > Obec > Aktuality > Hasiči - zájezd 17.8.2019

Hasiči - zájezd 17.8.2019

V sobotu 17.srpna 2019 uspořádali místní hasiči pro své členy, jejich rodiny a  příznivce, již tradiční každoroční zájezd.

První zastávkou bylo město Dobruška. Zde jsme navštívili rodný domek F.L.Věka a prohlédli si město. Odtud vedla naše cesta na zámek Opočno, na předem objednanou prohlídku. Ta byla díky skvělému průvodci velice poutavá a zajímavá.

Dále pokračovala naše cesta do České Skalice, kde byla zastávka na oběd. Po něm jsme odjeli do Babiččina údolí. Procházka ke mlýnu, chaloupce, splavu a Ratibořickému zámku nám zpříjemnila  zbytek sobotního odpoledne. Už nám zbývala jen cesta domů, která rychle utekla. Počasí bylo v tento den na výlet ideální a všichni byli spokojeni a plni zážitků z příjemně prožitého dne.