Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Sraz rodáků, občanů a přátel obce Chrastavec-Půlpecen

Sraz rodáků, občanů a přátel obce Chrastavec-PůlpecenDatum konání:
25.7.2015

V sobotu 25. 7. 2015 proběhl v Chrastavci Sraz rodáků, občanů a přátel Chrastavce-Půlpecna. Toto setkání jsme začali mší svatou v místním kostele a poté jsme se přesunuli do kulturního domu Hudálna, kde na nás čekal bohatý program připravený dechovým orchestrem a taneční skupinou ZUŠ Letovice. Samozřejmě nesmělo chybět slavností zahájení, o které se postaral starosta obce p. Z. Kadlec. Večerem pak provázela hudba Slza band. Otevřena byla také hasičská zbrojnice, kde se každý mohl seznámit s hasičskou technikou a činností místních hasičů. Účast byla vysoká, na Hudálně se sešlo kolem 300 rodáků, občanů nebo příznivců naší obce. I letos nás svojí návštěvou poctil p. farář Mons. V. Hronek, který v naší obci jako kněz řadu let působil a účastní se každého srazu rodáků. Celé odpoledne byla na Hudálně otevřena expozice dobových fotografií a k nahlednutí byla i kronika obce. Nutno podotknout, že počasí nám letos přálo a tak zábavě nestálo nic v cestě. Foto z akce umístěno ve fotogalerii.