Úvod > Obec > Aktuality > TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2023

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2023

Tříkrálová sbírka 2023

Začněte s námi nový rok dobrým skutkem. Tříkrálová sbírka začíná už 1. ledna 2023 a potrvá do 15. ledna 2023.

Oblastní charita Polička pomáhá na Poličsku a její střediska Domácí hospic sv. Michaela a Centrum duševního zdraví i v širším okolí. Tvoříme komplexní a pevnou síť podporující péče. Dary z Tříkrálové sbírky každoročně pomáhají skrze naše služby tam, kde je to potřeba.

Vážíme si přízně, kterou jste nám vždy při Tříkrálové sbírce vyjádřili Vaší štědrostí, a tím i upřímným zájmem o charitní služby a projekty, které touto sbírkou podporujeme.

Pojďme se opět spolu zapojit do největší sbírkové akce v republice. Pomůžeme tak vytvořit nejeden příběh o lidské dobrotě, blízkosti, sdílení a pomoci.

Děkujeme Vám, že i tentokrát máme možnost a naději u toho být společně.

Dary z Tříkrálové sbírky podpoří v roce 2023 poslední chvíle života doma a duševní zdraví
Tříkrálová sbírka 2023 pomůže lidem v posledních chvílích života skrze služby Domácího hospice sv. Michaela.

Na duševní zdraví!

Další část Tříkrálové sbírky podpoří lidi s duševním onemocněním skrze Centrum duševního zdraví.

Na vzdělání i mimořádné výdaje

Malá část ze sbírky bude věnována na zahraniční projekty. Podpoří projekt Adopce na dálku, ve kterém pomáháme školákům a studentům v indické oblasti Belgaum v jejich vzdělávání.

V obci Chrastavec bude pokladnička umístěna v obchodě COOP.